Eatigo

Ücretsiz yiyecek uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 84.9 MB
  • Version 3.2.5
  • Dil İngilizce
  • Firma EATIGO INTERNATIONAL PTE. LTD.
Pek çok insan tarafından tercih edilen Eatigo uygulaması, gitmek istediğiniz restoranı ve yiyeceğiniz yemeği kolayca seçmenizi sağlar.

2 binden fazla lokantada yüzde 50'ye varan indirim fırsatlarıyla kullanıcılarına sunulan Eatigo, ön ödeme veya gizli maliyet sunmayan yüzde 100 ücretsiz restoran rezervasyon uygulamasıdır. Kullanımı oldukça kolay, arama ve yedekleme özellikleri bulunan bu uygulamanın tadını çıkarın!

Dünya'nın pek çok yerinde 5 milyondan fazla insanın tercih ettiği Eatigo uygulaması, 1 numaraları restoran uygulamasıdır.

Popüler restoranların ünlü yiyeceklerini de görebileceğiniz bu uygulama sayesinde, çeşitli mutfakların tatlarını, uygun fiyatlarla tadabilirsiniz. Restoran sekmelerinden gideceğiniz restoranları görebileceğiniz gibi, 'burada ve şimdi' özelliğini de kullanarak, size yakın olan tüm lokantaları da görebilme şansına sahipsiniz.

Gitmek istediğiniz restoranı seçip, gideceğiniz tarih ve saati yazmanız yeterli olacaktır. Kullanımı oldukça kolay ve hızlı olan Eatigo uygulamasıyla yiyeceğiniz yemeği önceden seçmeniz durumunda ön ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Özelleştirme özelliğiyle sevdiğiniz yiyecekleri uygulamaya ekleyebilir, hangi restoranda ne yiyebileceğinizi, görüntüleyebilirsiniz. Zamanınız geldiğinde restorana gelerek yemeğinizi keyifle yiyebilirsiniz.

Size özel fırsatlardan yararlanabileceğiniz Eatigo uygulamasıyla gideceğiniz restoranın doluluk durumunu da gözlemleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm restoran bilgilerini, menülerini, tavsiye ve yorumlarını görebileceğiniz Eatigo uygulamasını ücretsiz olarak hemen indirin, bu ayrıcalıklardan sizde yararlanın!

 

Daha Fazla Göster
Eatigo indir
DİĞER SÜRÜMLER